Úvod |  Přihlásit

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

OBCHODNÍ  PODMÍNKY


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Na veškeré nabízené zboží  je poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při registraci bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás, prosím, kontaktujte.

Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak. 

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží. 

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo objednávku zkrátit či zboží nedodat rovněž v případě, že zboží je vyprodáno. O zrušení či zkrácení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Dodání zboží

Zboží uvedené jako skladem je standardně expedováno do 3 pracovních dnů. V případě, že je zboží momentálně vyprodané, bude zákazník informován o lhůtě jeho dodání individuálně. Nesouhlasí-li zákazník s navrženou dodací lhůtou, může objednávku stornovat telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí.

Standardní  poplatek za poštovné a balné (tj. při platbě dobírkou)  činí 190 Kč.

Při platbě předem na účet (lze označit při objednávání) je poplatek za poštovné a balné snížen na 130 Kč.

Při objednávce zboží v hodnotě nad 2.000 Kč včetně DPH nebude zákazníkovi  poštovné (dopravné) a balné účtováno (týká se dopravy v rámci ČR).

Odběrní místo pro osobní převzetí zboží je areál firmy HTH s.r.o. v Bořanovicích - viz mapka.  Provozní doba: PO - PÁ  9:00 - 16:30. 

Způsoby platby

Dobírka - při zaslání zboží.

Bankovní převod - předem při osobním odběru i zaslání zboží.

Záruka a reklamace

Na veškeré nabízené zboží  je poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.

Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - (nepodnikatel - fyzická osoba) podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či být jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty, a to včetně faktury a případně i záručního listu, byl-li vystaven. Následně bude zákazníkovi vrácena kupní cena včetně zaplaceného poplatku za poštovné a balné (tj. celá hodnota faktury).

Odpovědnost za správnost údajů

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyly-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.


zpět